Omdlenie, osłabienie i wymioty

Trzy tygodnie temu teściwa osłabła i miała wymioty.Po przwiezieniu do szpitala i badaniach na drugi dzień wypisali ja do domu.Stan jej sie nie poprawił,lerzy a co zje wymiotuje. Nawet po zjedzeniu i pójściu do łazienki przy pomocy osób trzecich są wymioty.Lekarz rodzinny po wizycie zapisał leki na żołądek i nic więcej.Czy dolegliwości żołądkowe mogą doprowadzić do tak długiego osłabienia.Do tego tesciowa jest po lekkim udarze i ma cukrzyce.Jeżeli ktoś zna lekarza z okolic Szamotuł

Witam! Tak długo utrzymujące się objawy nieżytu żołądkowego stanowczo wymagają dokładnego ustalenia ich przyczyny. Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego, który zleci podstawowe badania i pokieruje całością postępowania.