Operacje usunięcia cyst na jajniku, histeroskopia i przedłużające się krwawienie

Witam mam za sobą 2 operacje usunięcia cyst na jajniku lewym(2007) i prawym(2009),histeroskopie(2010), a 2013 podejrzewali kolejną cystę lecz podczas operacji nie stwierdzono żadnej jedynie uwolniono zrosty. Obecnie mam miesiączkę która trwa od 4 stycznia do dziś, od piątku biorę leki ale jest bez zmian. Mam skierowanie do szpitala i od czwartku 16 stycznia z braku miejsc jestem odsyłana do domu następny termin mam na 22 stycznia.Co mam zrobić proszę o poradę. Pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Najprawdopodobniej otrzymała Pani skierowanie do szpitala celem diagnostyki krwawienia. W opisanej sytuacji warto zorientować się co do miejsca w innych placówkach lub cierpliwie oczekiwać na zwolnienie miejsca w obecnym szpitalu.