Tomografia komputerowa 3D
Tomografia to badanie, które może posłużyć wykryciu schorzeń neurologicznych lub laryngologicznych. Obejrzyj film i dowiedz się więcej na temat tomografii komputerowej w trójwymiarze.

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Opis badania może wskazywać na proces nowotworowy. Wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.