Opis RTG płuc a ryzyko choroby nowotworowej

Mam 32 lata dziadkowe zmarli na raka płuc , miesiąc temu pochowałem tate który zmarł na raka płuc z przeżutami do mózgu zrobiłem zdjęcie rtg błuc opis Pola płucne bez zagęszczeń ogniskowych . Kopuły przepony wolne . Sylwetka serca w granicach normy rtg. jakie powinienem jeszcze zrobić badania drętwieje lewa ręka i ma częste kucie serca to mnie bardzo martwi

Lek. Katarzyna Szymczak

Opis rtg w normie,sugeruje wykonanie ekg oraz podstawowych badań krwi, możliwe są niedobory m.in potasu i magnezu co moze powodować opisane objawy. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam