Opis USG nerki 42-latki
co oznacza opis usg w nerce lewej w warstwie miąższowej w połowie długości ognisko słabo nieregularnie unaczynione o śr.25mm mogące odpowiadać Tu lub przerośniętej piramidzie nerkowej

KOBIETA, 42 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na możliwość występowania nowotworu. Wskazane jest rozszerzenie diagnostyki.