Opory przed skończeniem stosunku

Mam problem... Mój partner zachowuje się dziwnie podczas stosunku. Mimo, że wie, że nie mogę zajść w ciążę to ma jakieś opory przed dokończeniem stosunku bez przerywania. Po prostu ucieka. Ostatnio nawet udał, że już skończył. Kompletnie nie rozumiem takiego zachowania... Czy to jakaś jednostka chorobowa? Dla mnie to bardzo przykre, bo on uważa, że jest ok i nie chce rozmawiać. Zadawałam to pytanie już, lecz każdy radzi rozmawiać... Jak wspomniałam, mój partner NIE CHCE rozmawiać!!! Wychodzi.

Dzień dobry!

Pod Pani ostatnim pytaniem dot. tej samej sytuacji, otrzymała Pani kilka możliwych przyczyn takiego zachowania. Niestety, bez udziału i rozmowy z mężczyzną nie jest możliwe odgadnięcie, która z nich jest tą istotną.

Pozdrawiam!

Dzień dobry.

Udzielałem już odpowiedzi na Pani pytanie, jednak Pani wyraźnie potrzebuje potwierdzenia, że Pani partner cierpi na jakąś chorobę bądź zaburzenie (psychiczne?). W tym kontekście odpowiedź satysfakcjonującą Panią wydaje się niemożliwa.

Pozdrawiam.