Opóźnienie w zdjęciu aparatu Holtera EKG

Spóźniłam się do lekarza instalującego mi urządzenie na jego zdjęcie. Zostało ono zdjęte po 24 godz. i 20 minutach. Oburzony lekarz moim spóźnieniem straszy mnie, że zapis najprawdopodobniej uległ skasowaniu przez aparat. Czy to może być prawdą. Mam się w tej sprawie dowiadywać dopiero w poniedziałek. Jestem bardzo niespokojna. Będę wdzięczna za szybką odpowiedź. Anna P.

KOBIETA, 57 LAT ponad rok temu

Parenting.pl

Parenting.pl to nowoczesny portal przeznaczony przede wszystkich dla obecnych i przyszłych rodziców, ale również dla osób zainteresowanych tematyką związanych z rozwojem i zdrowiem dziecka. Serwis posiada bogatą bazę treści.

Witam! Standardowo holterowski zapis EKG powinien trwać co najmniej 24 godziny. Niewielkie opóźnienie co do zdjęcia rejestratora nie powinno mieć znaczenia w zapisie i odzysku danych. Proponuję zapytać o szczegóły lekarza obsługującego dane urządzenie. W tej chwili nie ma powodów do niepokoju, przy standardowo działającym i sprawnym rejestratorze dane nie powinny zostać utracone. Pozdrawiam serdecznie!

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy