Opuchlizna miejsca wszytego Esperalu

Wszyty esperal,miejsce zaczęło puchnąć,swędzieć potem pękło,wypłynęła ropa,opuchlizna zeszła.Rana cały czas siączy.Lekarz zapisał jeszcze raz antybiotyk.Niestety w pachwinie węzeł chłonny zaczął się powiększać.Informowałem o tym lekarza.On cały czas twierdził,że nic nie dzieje.Węzeł puchł i zaczął mocno boleć.Poszedłem jeszcze raz do NiegoOtworzył ranę i zaczął płukać wodą utlenioną.Ból był ogromny przy samym zabiegu.Co on robił?Ciężko mi się z Nim porozumieć.Na okrągło słyszę wszystko jest ok.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza chirurga, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.