Orgazm bez wytrysku

Dzień Dobry mam pytanie, ostatnio podczas sexu z moim chlopakiem on dostał orgazmu( nie używamy prezerwatyw, chlopak wyciąga penisa przed orgazmem), ale tak jakby fałszywego, wyciągnął go z mojej pochwy, odczuł dojście ale nie wytrysnął. Czy jest możliwe by nie odczuł dojścia wcześniej we mnie, bądź dostał fałszywego orgazmu? Oby dwoje założyliśmy te konto by upewnić się czy jest możliwość jego spuszczenia sie we mnie, mimo wyciągnięcia przed. Dziękujemy ;)

Witam. Osiągnięcie przez mężczyznę orgazmu bez ejakulacji jest możliwe. Niektórzy Panowie "szkolą" się w tej sztuce by osiągać wielokrotne orgazmy. Jeżeli jednak taka sytuacja będzie się powtarzać, a nie będzie to wynikiem Pana starań, proponuję udać się do seksuologa. Może to świadczyć o zaburzeniach lub schorzeniach (m. in. przyczyną może być stres partnera związany z koniecznością kontroli wytrysku, by nie doszło do niego w partnerce).
Szanowni Państwo, pamiętajcie, że stosunek przerywany jako metoda antykoncepcji ma niską skuteczność! Podczas stosunku, przed wytryskiem, część nasienia zostaje wydalona z organizmu mężczyzny. Ta odrobina wystarczy do zapłodnienia.
Poza tym często stosowany stosunek przerywany jest przyczyna powstawania nerwic seksualnych.

Opisany przez Panią orgazm bez wytrysku określa się jako tzw. suchy orgazm, tzn. Pani partner podczas stosunku przeżył orgazm, ale nie doszło wówczas do wytrysku nasienia. Taka sytuacja może występować incydentalnie i nie należy się nią niepokoić. W przypadku gdyby taka sytuacja zdarzała się częściej, warto skonsultować się w tej sprawie z lekarzem.

Wyciąganie penisa w pochwy przed wytryskiem to jeden ze sposobów do zajścia w ciążę. Jest to metoda w naszym kraju ciągle popularna...
Orgazm jest możliwy bez wytrysku, wytrysk jest możliwy bez orgazmu, czyli odczucia silnej satysfakcji.
I to nie jest nic fałszywego, tylko fizjologia.
Jak było w opisanej sytuacji, nie wiadomo.
Stosunek tzw.przerywany nie jest zaliczany do skutecznych metod zapobiegania ciąży.
Seksuolodzy też są przeciwnikami tej techniki, także z innych względów, ale przekracza to zakres pytania.
Pozdrawiam.