Zapytaj lekarza

7 4 0 , 1 7 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Osłabienie oraz zimne ręce i stopy po przyjęciu magnezu i tabletki Acodin

Witam córka mojej koleżanki od 2 miesięcy codziennie bierze tabletki na kaszel acodin ale w większych dawkach które powodują stan narkotyczny. Ostatnio mi mówiła że wzięła rano magnez a za jakąś godzinę te tabletki a po popołudniu coś jej się zrobiło ona nie wie co tak jakby zemdlała miała wrażenie że umiera po jakimś czasie jak otworzyła oczy to była słaba i miała zimne ręce i stopy. Nie wiem czy za dużo wzięła czy to po tym magnezie. Proszę o pomoc ponieważ martwię się o nią.
KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu

Badanie moczu na bilirubinę

Magnez krzywdy jej nie zrobił ale Acodin trzeba odstawić.

Specjalista chorób wewnętrznych. Członek Międzynarodowego Stowarzyszenia Boreliozy i Chorób Odkleszczowych (ILADS). Specjalizuje się głównie w leczeniu przewlekłych infekcji oraz chorób odkleszczowych.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy