Osłabienie po operacji na żylaki

Dzień dobry. 18 dni temu miałam operację na żylaki.Na 3 dzień opuściłam szpital teraz jestem 18 dzień po operacji i nadal jestem słaba Szczególnie niepokoi mnie że nie mam siły w prawej dłoni.Nie wiem czy to coś poważnego. Mam 50 lat.Lekarz rodzinny po obejrzeniu ręki stwierdzeniu, że przeciążyłam rękę i to efekt nerwów. Czy to może być jakiś objaw paraliżu,czy jakiejś choroby, albo anemii?? Proszę o pomoc i z góry dziękuję... Aurelia.

Bez zbadania Pani i ew. wykonaniu badań dodatkowych i konsultacji specjalistycznych , np. neurologa , nie jestem w stanie nic konkretnego odpowiedzieć , zż