Osłabienie, szybkie męczenie, zawroty głowy

Witam,prosze o rade, poniewaz od paru miesiecy mam zawroty glowy ktore juz lagodnieja,oslabienid,brak sil, szybkie meczenie,Smutek,lekarze ogolny i neurolog twierdzą ze nerwica,alw ja nie dostalam nawet zadnych badan.morfologie.tsh,t3,4glukoze,jojigram robilam na wlasna reke i eyzzlo dobrze. Co mam zrobić gdy lekarze nie kieruja na inne badania,skad mam wiedziec ze jestem zdrrowa. Ekg,jakies usg moze.cokolwiek,mam o to chodzic ciagld i prosic czy zmienic przychodnie i nie mowic ze mam,nerwice?

Proszę zasięgnąć porady psychologa. Po osobistej wizycie będzie on mógł wskazać pani dalsze działania. Pozdrawiam

Więc ma Pani tę nerwicę czy nie? Ukrywanie prawdy nie zmienia faktów. Doszukiwanie się objawów chorób jest jednym z objawów występujących w nerwicy, a tę najskuteczniej leczy się poprzez psychoterapię. Jeśli podstawowe badania nie wskazują na problemy somatyczne, pora na leczenie psychiki. Pozdrawiam serdecznie.