Ospałość, brak energii i motywacji

Witam, mam taki problem, że cały czas jestem ospała, brakuje mi "napędu do życia". Chcę to zmienic, ale mam wrażenie, że nie jestem w stanie, z mojego organizmu nie płynie żadno pobudzenie, raczej wszystko mnie spowalnia. Nie odczywam stresu nawet przed ważnymi momentami jak egzamin od którego wiele zależy, a ja nie jestem przygotowana. Mam problemy z koncentracją i zapamiętywaniem, planowaniem, nie mam ze snem. To straszne, kiedy uświadamiam sobie, że nie czuję żadnych emocji! Proszę o pomoc.

Problem jest złożony i wymaga pełnej konsultacji psychologicznej. Spokój, który ma Pani w sobie może okazać się cenny, można również nauczyć się zarządzać stresem, nie wykluczam jednak innych poważniejszych przyczyn stanu rzeczy - aleksytymii.