Ossica, deca-durabolin, vessel-due a wzrost poziomu cholesterolu

Dzień dobry Panie doktorze czy leki które stosowałem po złamaniu kości czyli:ossica,deca-durabolin,vessel-due mogły przyczynić się do wzrostu poziomu cholesterolu.Całkowity:367. HDL 45.8 Trójglicerydy 232 LDL 274.8 Dodatkowo mam amylaze w surowicy 126.6 Wątroba i nerki w normie.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Nie podał Pan norm obowiązujących w laboratorium. Dla wartości referencyjnych amylaza w surowicy jest nieznacznie podwyższona (górna granica normy 125 U/L). W związku ze znacznie podwyższonym poziomem cholesterolu, LDL, Trójglicerydów, proszę udać się do lekarza rodzinnego w celu włączenia odpowiedniego leczenia.
Pozdrawiam