Osteopenia w badaniu kości

Witam, w badaniu kości wyszła mi -osteopenia, jestem po mastektomii. Leczę się na reumatyzm. Biorę wit. D3 2000 j. plus 800j. z preparatem wapnia VITRUM osteo? Razem 2800j.m. witaminy D3. Czy to dla nie za dużo? Ela.

Lek. Tomasz Budlewski

Aby ustalić odpowiednie postępowanie a tym samym prawidłowe dawki leków konieczne jest badanie lekarskie. Proponuję udać się do reumatologa.