Otępienia, szybkie męczenie się, złe samopoczucie, rozkojarzenie

Otępienia, szybkie męczenie się, złe sampopoczucie, rozkojarzenie, kłucie serca, nieskupiony wzrok czasami wrażenie jakbym stał za szybą lub patrzył przez lekka mgłe..brak diagnozy

Dzień dobry!

Niestety nie jest możliwe postawienie żadnej diagnozy bez osobistego kontaktu. Proszę zgłosić się do lekarza pierwszego kontaktu i postępować za jego dalszymi wskazówkami. Wspomniane objawy mogą wiązać się z kondycją psychiczną (problem psychologiczny lub psychiatryczny), ale niekoniecznie - np. z zaburzeniami hormonalnymi, neurologicznymi itp.

Pozdrawiam!

Dzień Dobry.
Do diagnozy potrzebny jest wywiad. Przedstawił Pan za mało danych. Proponuje wizytę u lekarza specjalisty -psychiatry. Warto zastrzec w rejestracji że jest to pierwsza wizyta - zarezerwują Panu więcej czasu. Trafna diagnoza jest podstawą skutecznego leczenia. Serdecznie pozdrawiam, Dorota Szykulska - Paprocka