Padaczka a derealizacja

Witam 3 lata temu miałem pierwszy atak padaczki. Do tej pory powtórzyło się to tylko raz. Moim głównym problemem jest co innego. Od 4 lat mam derealizacje. Ze stron internetowych dowiedziałem się, że występuje to w niektórych przypadkach padaczki. Bardzo chciałbym się tego pozbyć i wrócic do normalnego stanu. Czy jest możliwość leczenia tego lekami? Jakie są szanse na powrót do stanu sprzed tej choroby. Proszę o informacje na ten temat i porady jak się tego pozbyć. Witek

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Szanowny Panie proszę skonsultować się ze specjalistą psychiatrii, który będzie w stanie pomóc Panu. Pozdrawiam