Pajączki na nogach a stosowanie peelingów

Dzień dobry, Chciałam zapytać o pielęgnację ciała, w przypadku skłonności do pajączków (występują głównie na nogach). Czy mogę pozwolić sobie na jakieś peelingi do ciała? Masaże szczotką, rękawicą? Jakie kosmetyki powinnam używać, a jakich unikać? Pozdrawiam

Witam
Peelingi każdego rodzaju może Pani bezpiecznie wykonywać. Trzeba tylko uważać, żeby nie zawierały one dodatkowo składników rozgrzewających skórę. Masaż szczotką lub rękawicą również może być. Musi Pani uważać na masaż bańką chińską lub endermologię, czyli na te, które zasysają i drenują skórę. Najlepiej stosować dodatkowo kosmetyki np. z arniką, kasztanowcem, witaminą K.