Czy warto dodatkowo zastosować suplement diety z kolagenem?

Witam Przeprowadzam dość dużą redukcję - około 40 kg rozłożoną na 1.5 roku dla poprawnego jej zrobienia. Jest na połowie, zostało mi 20 i około 7-8 miesięcy do końca, widzę, że wygląd mojej skóry nie jest najlepszy obawiam isę, że nie zmniejszy się i będzie nieestetyczna. Stosuję ćwiczenia na brzuch oraz masaże. Czy warto dodatkowo zastosować suplement diety z kolagenem w którym jest min koenzym q10? Dziękujęza odpowiedz.

Witam
Jeżeli chodzi o wygląd ciała najskuteczniejszy będzie trening całego ciała treningiem siłowym. Do tego masaże bańką chińską. Suplement, o którym Pan wspomniał na pewno wspomoże w walce z lepszym wyglądem skóry, ale lepszym rozwiązaniem będzie czysty kolagen do smarowania.