Paniczny lęk o ciążę a możliwość zatrzymania w szpitalu

Witam. Jestem w 35 tc. Od poczatku ciazy mialam bardzo wiele usg. Z kazdym niepokojem jedze na pogotowie. Teraz pod koniec ciazy nie ma dnia abym nie bala sie o maluszka. Tak bardzo go kocham ze boje ze mi go Bog zabierze. Jak sobie wyobrazam ze go nie ma, paniczny lek mnie ogarnia. Polozna wysle mnie do pielegniarki psychologicznej.co dwa tyg mam usg. Kontroluje ruchy. Boje ze z mojej paniki maly sie zakreci w pepowine. Czy moga mnie zatrzymac w szpitalu ze wzgledu na stan psychiczny??

Witam,
serdecznie zachęcam do konsultacji z psychologiem.
Proszę się nie obawiać takiego spotkania. Psycholog pomoże Pani zmienić sposób myślenia na taki, który nie będzie w Pani wywoływał tak dużego lęku.
Zmiana ta z pewnością przyczyni się do lepszego samopoczucia dzięki czemu będzie Pani mogła czerpać radość z tak ważnego okresu w Pani życiu.

trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie
pozdrawiam serdecznie
Aneta Kaluba
www.zmianamyslenia.pl