Paniczny lęk przed stratą rodziców

Witam, mam 30 lat i od dłuższego juz czasu nie mogę pozbyć się panicznego lęku przed stratą rodziców. Od zawsze towarzyszył mi lęk o nich - że zachorują, że będą mieli wypadek... Teraz te myśli mam codziennie. Boję się, że kiedyś może ich zabraknąć. Nie wiem, jak sobie poradzić z tym. Często ogarnia mnie panika, jak np. nie ma ich o umówionej porze czy nie odbierają telefonu. Proszę o pomoc jakie kroki powinnam podjąć. Z góry dziękuję,

Proszę zgłosić się do psychologa i podjac psychoterapię. Podobne zaburzenia- lękowe- pojawiają się na tle emocjonalnym. Ich przepracowanie pozwoli na pozbycie się uciążliwych objawów.