Paniczny lęk przed śmiercią a możliwe przyczyny

Dlaczego boję się panicznie... po śmierci mamy ?

Dzień dobry, trudno odpowiedzieć na pani pytanie. Przyczyn może być wiele. Zachęcam do omówienia tego problemu z psychologiem, który postawi pełną diagnozę. Pozdrawiam.

Powody mogą być różne - od wcześniejszych uśpionych tendencji, które po śmierci mamy się uaktywniły, poprzez odczuwanie pustki która napędza lęk przed chorobami i śmiercią, aż po sposób myślenia który w tym momencie zdominował Pani sferę poznawczą i powoduje paniczne ataki. Polecam udać się na konsultację z psychologiem, który zdiagnozuje źródło lęków, a także zaproponuje drogi leczenia. Pozdrawiam.