Paraliż senny a bolesność kości u 20-letniej osoby

Witam, mam 20 lat, co jakiś czas bolą mnie kości w nogach podczas snu. Ręce i nogi bardzo szybko drętwieją, prawie zawsze są zimne, sinieją. Co jakiś czas, teraz już może rzadko mam jakby paraliż senny -nie mogę się ruszyć, nic powiedzieć chociaż nie śpię i zaczynam się dusić, po chwili wszystko odpuszcza. Potrzebuję dużo snu, ciągle jestem zmęczona. morfol. krwi (niskie neutrofile 2,25 tys./µl i wysokie eozynofile 1,5 tys, ale miałam pasożyty i ostre zapalenie żołądka.) czym to może być?

Proszę w tej sprawie skonsultować się bezpośrednio z neurologiem. Takie objawy mogą świadczyć o jakiejś nawet dystrofii mięśniowej. Taki stan może wymagać specjalistycznych badań (np. EEG). O wszystkim zadecyduje neurolog po bezpośrednim badaniu.