Zapytaj lekarza

7 4 3 , 0 1 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Paraliż senny a bolesność kości u 20-letniej osoby

Witam, mam 20 lat, co jakiś czas bolą mnie kości w nogach podczas snu. Ręce i nogi bardzo szybko drętwieją, prawie zawsze są zimne, sinieją. Co jakiś czas, teraz już może rzadko mam jakby paraliż senny -nie mogę się ruszyć, nic powiedzieć chociaż nie śpię i zaczynam się dusić, po chwili wszystko odpuszcza. Potrzebuję dużo snu, ciągle jestem zmęczona. morfol. krwi (niskie neutrofile 2,25 tys./µl i wysokie eozynofile 1,5 tys, ale miałam pasożyty i ostre zapalenie żołądka.) czym to może być?
KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu

Profilaktyka udaru mózgu

Udar mózgu, inaczej wylew, jest zespołem objawów klinicznych, które wiążą się z nagłym wystąpieniem zaburzenia czynności mózgu. Utrzymuje się on dłużej niż dobę, a u podłoża nie leży inna przyczyna niż naczyniowa. Profilaktyka udaru mózgu w bardzo dużym stopniu pomaga zapobiec jego wystąpieniu.

Proszę w tej sprawie skonsultować się bezpośrednio z neurologiem. Takie objawy mogą świadczyć o jakiejś nawet dystrofii mięśniowej. Taki stan może wymagać specjalistycznych badań (np. EEG). O wszystkim zadecyduje neurolog po bezpośrednim badaniu.

Specjalista chirurgii ogólnej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy