Pęcherzyk 15 mm przy lewym jajniku

Witam nurtuje mnie pytanie byłam u ginekologa ponieważ odczuwam ogromny ból w lewej pasze czasem taki jakby nacięcia żyletką po usg dopochwowym ginekolog stwierdziła ze niema się do czego przyczepić ale potem zauważyła 15mm pęcherzyk przy lewym jajniku . dodam ze okres ostatni miałam 19.02 i nie trwał 5 dni dni jak zwykle tylko 2 i na końcu ta krew była dość brązowa .zmierzyła ten pęcherzyk i nic wiele się nie dowiedziałam czy potrzeba skonsultować to z innym lekarzem proszę o poradę szczerą

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję kierować się zaleceniami lekarz badającego. Bez bezpośredniego badania nie można nic więcej powiedzieć. Jeżeli Panią coś niepokoi proszę się udać do innego lekarza.