Pierwszy stosunek bez wytrysku 2 dni przed owulacją

witam. z moim chłopakiem probowaliśmy pierwszy raz seksu. on wszedł we mnie i wykonał kilka ruchów po czym wyszedł. w ogóle nie skończył. ani we mnie ani podczas seksu oralnego. Dodam ,ze byłam 2 dni przed owulacją. Czy jest szansa na ciąze?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Stosunek przerywany nie jest pewną metodą antykoncepcji. Nie można wykluczyć ciąży.