Pisanie dwuznacznych smsów przez 52-letniego partnera

nakryłam swojego partnera razem mieszkamy na pisaniu sms z inną kobietą sms były duwznaczne cyt.On gdybym się zaczął z tobą spotykac zapawał bym uczuciem do ciebie.jak możesz kup mi tel i karte to będziemy z sobą pisać zależy mi na tym Moja się nie dowie,bo mój tel sprawdza.będe w pracy ... przyjdż.jestem załamana mamy oboje po 52 lata.i 5 lat stażu ze sobą.gdy go zlapałam jego tłum.było takie,cyt.zapomniałem się wymkło mi się spod kontroli.co mam robić cały czas mówi mi że mnie kocha.pozdrawiam

Witam,
Z tego co pani pisze, wychodzi, że pani partner nie jest szczególnie szczery wobec pani. Sms-y pisane do innej kobiety są wg mnie jednoznaczne, proponujące bliższe poznanie się, niekoniecznie tylko platoniczne. Proszę zastanowić się czy ma pani siłę na bycie w związku z mężczyzną, który panią okłamuje.
Pozdrawiam