Pisk w uszach a leki zwiotczające naczynia

ŚRODKI OBKURCZAJĄCE NACZYNIA lub ZWIOTCZAJĄCE MIĘŚNIE a PISK W USZACH I W MÓZGU Jakie istnieją tego typu środki, które samemu lub u lekarza rodzinnego można by zastosować? Chodzi mi o próbę zadziałania miejscowego na naczynia krwionośne lub mięśnie w okolicy ucha wewnętrznego, gdyż być może jakiś obrzęk naczyń lub napięcie mięśni tam powoduje u mnie ciągły pisk w uchu i mózgu. Czy można robić tam zastrzyki? Może to by mi pomogło, bo laryngolodzy i neurolodzy nie mają już koncepcji na ten pisk.

To naprawdę świetny pomysł leczyć się na własną rękę. Nie wiedząc co, po co i czym

Środki obkurczające naczynia mogą doprowadzić do udaru mózgu.
Jak zamierza sobie Pan podać do ucha samemu i w którym miejscu. Nawet gdyby było to możliwe niedokrwienie ucha i wszystkie tego konsekwencje z głuchotą na czele. Itd... Itd.... Itd....
Mięśnie zwiotcza toksyna botulinowa, która jest silną trucizną. W łodzi stosowali Pavulon, też zwiotcza mięśnie, na pewno Pan słyszał.
I zastanawia mnie co zwiotczać, w którym miejscu.

Samochód też Pan sam diagnozuje, reperuje i eksperymentuje na podstawie informacji z internetu i własnych przypuszczeń; czy nie odważył by się Pan?

Rozumiem zmęczenie dolegliwościami i brakiem diagnozy i leczenia ( choć wydaje mi się, że diagnostyka jeszcze nie została zakończona biorąc pod uwagę inne listy) ale minimum zdrowego rozsądku należy zachować.