Płacz i prężenie ciała u miesięcznego dziecka

Witam, mój synek ma miesiąc i cały czas płacze i pręży sie po jedzeniu juz od pierwszych dni życia. Ewidentnie boli go brzuszek i przez to też mało śpi. (Budzi sie np. po 15 min z bólu) Daję mu krople Lefax i Sab Simplex, bo mieszkamy w Niemczech, ale to w sumie nie pomaga. Karmię go piersią, tylko jakos pod koniec 2 doby zycia dostawał mleko w butelce (3,4 tez), bo nie miałam pokarmu. Czy to są kolki czy może to być coś innego? Lekarz mówi, że wszystko niby ok. Proszę o radę.

Lek. Katarzyna Szymczak

Bardzo możliwe że to kolki, z czasem powinno być coraz lepiej. W razie niepokojących objawów sugeruję wizytę u pediatry.
Pozdrawiam