Plamienia po trzech poronieniach

Witam Mam 30 lat i niestety 3 poronienia za sobą. Ostatni raz w listopadzie ubiegłego roku. Ostatni okres był w lutym i do teraz nic. Parę dni temu zrobiłam test ciazaowy i wyszedł pozytywnie bo bardzo bolały mnie piersi i to ok 3 tyg i test wyszedł pozytywny z tym ze ta druga kreska była słaba, odzczekalam parę dni i zrobiłam kolejny i wyszło to samo. Byłam u gin ale on nie widział pęcherza i stwierdził że albo ciąża na wczesnym etapie albo "już po niej" Po badaniu dostałam plamien

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje oznaczyć poziomie. beta HCV i koniecznie ponownie udać się do lekarza ginekologa