Plamienie u 39-latki jako oznaka ciąży lub przekwitania

w zeszłym miesiącu miałam miesiączkę po zakończeniu jej po tygodniu troszkę plamiłam mam 39 lat teraz miesiączka sie spóżniła dwa tygodnie to znaczy nie ma jej tylko planie nawet brudze a tak naprawdę to przy siusianiu tylko czy to możliwe żebym przekwitała a może jestem w ciąży proszę o poradę

Dzień dobry!

Aby potwierdzić lub wykluczyć obydwie te hipotezy, konieczna jest osobista konsultacja ginekologiczna.

Pozdrawiam!