Plamy po obu stronach brzucha, pod pachami, na piersiach i szyi

Witam, Od roku mam dziwne plamy. To nie wysypka tylko palmy. Lokalizują się po obu stronach brzucha, ciągnie sie pod pachami, zachodzą na piersi i szyje. Internista mówi ze to zakażenie paciorkowcem, ale inni lekarze mówią ze to nie paciorkowiec. Mam stany podgorączkowe i osłabienie. Czesto mam infekcje gardla, zawroty głowy, zaburzenia widzenia itp. Schudłam ostatnio prawie 10 kg.Pomożcie

Dzień dobry, podane przez Panią objawy mogą świadczyć o dość poważnej chorobie. Być może z plam należy pobrać biopsję, proszę koniecznie udać się do lekarza. Pozdrawiam!

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.