Planowanie ciąży u kobiety z syndromem DDA i padaczką

Moja Ukochana ( 27 ) jest DDA niestety opóźniona w rozwoju , i ma padaczke/Odmawia leczenia,a chce dziecko. Czy mamy szanse na małżeństwo ? i zdrowe potomstwo ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli Pana partnerka nie jest ubezwłasnowolniona to z zawarciem małżeństwa nie powinni Państwo mieć problemów. A propos potomstwa... Jak najbardziej jest szansa, że będzie zdrowe. Nikt jednak tego Panu nie zagwarantuje.