Zapytaj lekarza

7 3 6 , 8 3 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Problemy w związku z młodszą kobietą

Problem w związku z młodszą kobietą. Dzień dobry, mam problem z moja partnerka, od jakiegoś czasu nie mozemy się dogdac a kocham ja a ona mnie, zgrywa zołze mimo iż tłumaczy że nie ma kogoś na boku. Nie dba o nas związek a przynajmniej ja tego nie widzę. Mam 25 lat a Ona 18 lat. Zakochaliśmy się w sobie świadomie. Jednak coraz bardziej trudno jest nam się dogadać. Radziłem się już u bliskich jak i u niej i wszyscy mówią że jest nie dojrzała i mi współczują. Jak mam sobie poradzić z tą miłością?
MĘŻCZYZNA, 25 LAT ponad rok temu

Co zrobić, kiedy kobieta bije partnera?

Witam serdecznie
Roznica wieku (25lat i 18 lat) jest duza. Pana partnerka ma zapewne inne oczekiwania,co do zwiazku niz Pan, choc ich nie wyraza. Swoim zachowaniem jednak zdradza niepokoj przed dalszym rozwojem zwiazku. Byc moze Pan ma oczekiwania, aby ten zwiazek dazyl do stabilizacji, byc moze zaczyna Pan oczekiwac konkretnych zobowiazan,ktorych Pana partnerka na tym etapie nie jest w stanie przyjac.
Co do stanu zakochania, to jest to proces nieswiadomy: reakcja biochemiczna i nie mozna sie zakochac swiadomie.
Co do Pana oczekiwan, np.: zwiazanych z dbaloscia o zwiazek: to jest Pana oczekiwanie, a Pana partnerka ma najprawdopodobniej oczekiwania zabawy.
W razie pytan zapraszam do kontaktu.
Pozdrawiam serdecznie.

Ilona Ciżewska specjalizuje się w różnych dziedzinach psychologii i psychoterapii, do których należą psychologia kliniczna, psychoterapia systemowa par i rodzin oraz psychoterapia poznawczo-behawioralna. W ramach jej usług mieści się leczenie indywidualne pacjentów oraz warsztaty. Jest właścicielką Centrum Psychologiczno-Psychoterapeutycznego Mind.
0

Dzień Dobry Panu,

Optymalnym rozwiązaniem byłaby świadoma praca terapeutyczna nad Waszym związkiem, podejmując terapię partnerską.

Z przesłaniem pomyślności,
irena.mielnik.madej@gmail.com

Psycholog, trener w zakresie rozwoju osobowości
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy