Jak przekonać dziewczynę, że jestem tym jedynym?

Poznalem dziewczyne 2 miesiace temu , po 2 tygodniach znajomosci zamieszkalismy razem na stanci , chwile po tem zaczelismy byc para, ja wyznaje jej milosc w 100 % , ona do prawdy tez mowi ze mnie kocha. Lecz caly czas gada o swoim bylym ktorego kocha bardziej odemnie . codzienie o nim mowi , a twn byly uciek jej do holandi pi 4 latach zwiazku , jak to zrobic aby to ja byl ten jedyny

Witam, proszę skorzystać z konsultacji z psychologiem, jeżeli Pana partnerka zgodzi się na taką rozmowę. Porozmawiać w dwójkę o wzajemnych oczekiwaniach i uczuciach.

Pozdrawiam

Dorota Nowacka