Brak zrozumienia w związku

Kobieta uznaje ze ciągle robię wszystko źle.Mówi że sie nie staram ciągle coś na mnie wymusza kiedy jest zupełnie inaczej staram się spedzamy razem każdą wolną chwilę nie ukrywam jest bardzo miło a następnego dnia pojawia się foch bo powiedziałem coś nie tak albo zrobiłem coś zle.podczas sporów pada sformułowanie że musi ode mnie odpocząć chce zrobić przerwe że musi się mniej angażować bo przeze mnie tylko cierpi.robię dla niej wszystko,chyba nie potrafi się dzielić ze mną problemami, co robić?
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witaj,
Miłość nie ma nic wspólnego z KRYTYKĄ!
Kiedy się kocha ,nawet wady wydaja się być zaletami.
Miłość to wzajemna akceptacja.
Może twoja partnerka jest znudzona Twoją uległością. Może powinieneś postawić jej granicę i nie pozwolić się ranić?
Uległość i zgoda na wszystko, bywa irytująca!
Pozdrawiam
Dorota Kotarska