Kłótnie pomiędzy partnerami i brak wzajemnego zrozumienia

Pokłóciłam się z chłopakiem o to gł. że mu na mnie nie zależy. Nie dzwonił tak często, nie przyjeżdżał i nie słuchał tego co miałam mu do powiedzenie. Czuję że jego to nie obchodzi co się dzieje w moim życiu, a mam wrażenie że ważna jest dla niego gł.strefa intymna, bo bardzo na to naciska.Dla mnie dużo ważniejsza jest strefa duchowa i wzajemne porozumienie. My ciągle się kłócimy, on mnie denerwuje i nie wiem czy nie zakończyć związku, bo to mnie męczy. Ale nie chce go ranić. Jesteśmy razem 3msc

Witam, proszę się mocno zastanowić co ten związek Pani daje, jeśli nie jest satysfakcjonujący to powinna się Pani zastanowić nad jego sensem, nie można być w związku tylko dla tej drugiej osoby, żeby zerwaniem nie ranić, każdy ma prawo być w związku z którego czerpie radość, szacunek, zrozumienie, w którym jest wzajemność.Pozdrawiam.

Nie warto trwać w czymś, w czym Pani się źle czuje. Nieautentyczność relacji może być równie raniąca jak zakończenie jej. Ważne, żeby była Pani pewna swoich potrzeb i podejmowała taką decyzje w zgodzie z nimi.