Czy zdrada może mieć wpływ na takie sny?

Jestem w szczesliwym zwiazku z moja dziewczyna bardzo ja kocham jest bardzo dobrze miedzy nami ale czesto snia mi sie koszmary.Ze dziewczyna mnie zdradzi .Caly czas mi sie sni jej byly parner ze to mnie z nim zdradza czas on jest w tych snach.Moja dziewczyna nie ma z nim kontaktu maja tylko dzieci wspolnie.Czy to to ze zostalem kiedys zdradzony ma wplyw na takie czeste sny?
MĘŻCZYZNA, 27 LAT 9 miesięcy temu

Dzień dobry,

Nasze wcześniejsze doświadczenia jak najbardziej wpływają na to, jakimi osobami jesteśmy dziś. Jeśli w przeszłości został Pan zdradzony, normalnym jest, iż obawia się Pan, że kolejna partnerka również to zrobi. Proszę szczerze porozmawiać ze swoją dziewczyną. Opowiedzieć jej, jakie ma Pan obawy i sny. Jeśli jest Pan gotowy, może również jej opowiedzieć o swoich przeszłych, trudnych doświadczeniach. Wspólnie zastanówcie się, jak wam jest w tym związku, jak się w nim czujecie, za co się wzajemnie kochacie i cenicie. Jeśli sny wciąż będą się powtarzać, zachęcam do wizyty u psychologa.

Pozdrawiam, Oliwia Mazurowska