Płaty łagodnych komórek nabłonka gruczołowatego w biopsji cienkoigłowej

witam miałam bipsie cienkoigłowa wynik brzmi; w aspiracie z guzka piersi prawej stwierdza sie płaty łagodnych komórek nablonka gruczołowatego oraz strzepki tkanki włuknistej

Wynik biopsji piersi oznacza zmianę niepodejrzaną. Ważne jest aby skonsultować wynik z lekarzem prowadzącym. Przy niepodejrzanym obrazie USG i prawidłowym wyniku biopsji - wskazane jest kontrolne USG piersi za około 6 mcy.