Obecność guzka w piersi u 30-latki

Mam pytanie? Mam bolący od jakiegoś czasu guzek w piersi miałam robione usg i biopsjie na wyniki biopsji wyszło mi że.... W aspiracie guzka godz.2 wym.11x6mm stwierdza się nieliczne płaty łagodnych komórek nabłonka i zagęszczone masy białkowe.

Wskazuje to na konieczność obserwacji - w tym przypadku niepokoju onkologicznego nie ma.