Poczucie braku sensu życia u 24-letniej osoby

Mój problem polega na tym, że czuję że moje życie nie ma sensu czuję się beznadziejnie. Nie mam żadnych przyjaciół, żadnych zainteresowań, nie mam na nic siły, nic mnie nie cieszy. Choruję na poważne choroby nadciśnienie i chore nerki. Biorę leki. Cierpię na bezsenność, nie mam żadnych planów, wszystkiego się boję. Wszystkie moje decyzje które podejmuję później okazują się błędne. W mojej rodzinie od dzieciństwa ojciec kłócił się z matką, wieczne awantury. Nie wiem dalej co robić

Proszę się udać jak najszybciej do specjalisty Psychologa, pomoże Panu odzyskać w sobie motywację siłę i energię do działania. Przeszłość ma wpływ na teraźniejszość ale nie musi mieć wpływu na przyszłość- wszystko w Pana rękach. Wykonał Pan pierwszy krok, pisząc to pytanie, czas na drugi- spotkanie ze specjalistą.

Dzień dobry,
Zachęcam do konsultacji z psychologiem/psychoterapeutą i podjęcia terapii.
Pozdrawiam serdecznie.