Utrata sensu życia po śmierci bliskiej osoby

Witam mam taki problem, mój partner stracił siostrę (chorowałą na raka) miesiąc temu. W czasie pogrzebu odsunął mnie od przygotowań twierdząc, że musi być silny a przy mnie by się rozkleił. Pogrzeb i pierwszee dni przeżyliśmy wspólnie okazując sobie wiele miłości. Dziękował mi za wsparcie, wyznawał miłość, a później stało się cos, co przewróciło mój świat do góry nogami. Odsunał się, twierdzi, że chce być sam, że potrzebuje samotności, że jest pusty, wypalony, stracił sens życia. Jak mu pomóc???

pomoc sobie moze tylko on sam (u specjalisty).Pani moze byc przy nim, przeczekac, wspierac i zajmowac sie soba.... oraz mu tylko raz zaproponowac, aby poszukal doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza