Podanie synowi podwójnej dawki leków Milukante i Flixotide

Witam Syn ma podawany lek mullikante i Flixotide profilaktycznie po ciezkim zapaleniu oskrzeli. Przez pomylke Ja i zona podalismy dawke podwojna na wieczor przed snem (brak komunikacji) czy nalezy cokolwiek robic w tej sytuacji ?? czy jest czym sie martwic ... ? z gory dziekuje za odpowiedz... pozdrawiam Michal

Piotr Pilarski

Proszę obserwować dziecko. W razie zasłabniecia sugeruje zawieźć dziecko na pogotowie.

Pozdrawiam.