Podejrzenie narkolepsji u partnera

pisałam wcześniej o podejrzeniu narkolepsji u partnera, nie zauważyłam bezdechów sennych, chrapał tyko raz podczas przeziębienia, nie leczy się na żadna chorobę przewlekłą, jest szczupłej budowy ciała, nie ma nadcisnienia, cholesterol, cukier, morfologia w normie, próby wątrobowe również, dolega mu tylko choroba zwyrodnieniowa stawów biodrowych którą ma od dziecka, odkąd go poznałam skarży się na znużenie zmęczenie i senność,objawy ma chyba od wielu lat od roku są nasilone.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli ma Pani podejrzenia, że Pani partner cierpi na narkolepsję, powinien udać się do specjalisty psychiatry. Konieczne jest dokładne zebranie wywiadu, zbadanie Pani partnera oraz ewentualnie wykluczenie innych przyczyn, które mogą powodować takie objawy.