Podejrzenie raka tarczycy przy powiększonych węzłach chłonnych

Witam , proszę o interpretację wyników Usg tarczycy .plat prawy o wym 1,4/1,5/4,7 cm z hypoechogeniczną zmianą ogniskową ok 4mm, płat lewy o wym 1,6/1,7/4,5 cm z hypoechogeniczną zmianą ogniskową ok 12mm .wnioski: Tu lobi sin sups ? Węzły chłonne niepowiększone , czy ja mam podejrzenie raka tarczycy ?Moje wyniki hormonòw to TSH 1.930 . Max 5.33 FT4 0,91 . Max 1, 12 FT 3 - 3,87 .Max 3.90 Anty TPO - 0,3 Anty TG 0, 1 Glukoza na czczo 109 a norma laboratorium to 70-99 Glukoza po 2 godź 136 M

Witam , badanie wskazuje na obecność guza! Nie opiniuje czy jest złośliwy , czy łagodny! Szczegóły proszę omówić z lekarzem prowadzącym!!! z.żurawski