Podejrzenie SM w wyniku rezonansu magnetycznego głowy

witam dostałam skierowanie od neurologa na rezonans a oto wynik rezonansu wizyte mam za kilka miesięcy i proszę o pomoc w odczytaniu wynikow prawy plat czolowy ognisko sr.7mm o podwyższonym sygnale w obrazach T2-zaleznych i tirm .Obustronnedrobne ogniska zlokalizowane okolokomorowe maks.srednica 6mm w sąsiedztwie trzonu komory bocznej lewej.Niewielkie ogniska w ciele modzelowatym.Podejrzenie sm.

Szanowna Pani: Nie mogę dać zdecydowanej odpowiedzi. Nie znam Pani ani dokładnych objawów
Wynik MRI: wynik rezonansu wizyte mam za kilka miesięcy i proszę o pomoc w odczytaniu wynikow prawy plat czolowy ognisko sr.7mm o podwyższonym sygnale w obrazach T2-zaleznych i tirm .Obustronnedrobne ogniska zlokalizowane okolokomorowe maks.srednica 6mm w sąsiedztwie trzonu komory bocznej lewej. Niewielkie ogniska w ciele modzelowatym.Podejrzenie SM
Może potwierdzać SM, ale nie napisano tego zdecydowanie. Może na tle naczyniowym, pozapalnym....
Nie napisano, że są świeże aktywne ogniska.....
Konieczna interpretacja łącznie z badaniem neurologicznym! Zależy od Pani wieku, obciążeń, wywiadu i dolegliwości. Pozdrawiam