Zapytaj lekarza

7 3 6 , 3 3 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Podwyższona temperatura jako skutek uboczny tabletek Kontracept

Witam! Od września poprzedniego roku zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne. Początkowo brałam Narayę, jednak źle się po nich czułam - miałam ciągłe wzdęcia, nudności. Od Stycznia biorę Kontracept - rozpoczęłam dwa tygodnie temu trzecie opakowanie tych tabletek i od 1,5 tygodnia miewam wieczorami podwyższoną temperaturę do 37,5. Ostatnio przechodziłam również dziwne wysokie gorączki bez innych objawów - dochodziły do 39. Czy jest to skutek brania tabletek antykoncepcyjnych? Pozdrawiam!
KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu

Pierwsza wizyta ginekologiczna przed antykoncepcją

Opisane wzrosty temperatury mają raczej inne podłoże- proszę zgłosić się do swojego lekarza pierwszego kontaktu w celu wyjaśnienia przyczyny.

Doświadczona specjalistka w dziedzinie ginekologii i położnictwa. Specjalizuje się w leczeniu nietrzymania moczu i atrofii pochwy. Wykładowca Laser and Health Academy.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy