Podwyższony potas u 1,5-miesięcznego niemowlęcia

Niemowlaka 1.5 m-c ma podwyższony potas. Przy wartościach referencyjnych 3.5-5.1 wynik 6.11, badanie powtórzone następnego dnia wynik 5.5. Czy jest powód do zmartwień ?? Lekarz zalecił zrobienie badania w innym miejscu pobrań

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję koniecznie udać się do lekarza pediatry. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.