Insulan, kwas alfaliponowy i Mojito Slim a podwyższony poziom cukru

witam serdecznie, biore insulan, kwas alfaliponowy oraz MOJITO SLIM, czyli naturalne tabletki. czy majac podwyzszony cukier moge pic herbate? sklad mlody jeczmien,zielona herbata,guarana,garcinia Cambogia. czy to że stosuję insulan i inne tabletki nie ma wpływu na picie tej herbatki? czy herbatka nie zaburzy działania leków, czyli insulan, kwas alfaliponowy oraz MOJITO SLIM. czy muszę zrezygnować z picia z tej herbaty ze względu na leczenie? czytałam forum insulan, ale nikt nie miał podobnych wątpliwości, mało osób przyjmuje dodatkowe leki do insulanu. jeżeli nie mogę tej herbaty to bede wdzieczna za propozycje podobnych, ktore beda bezpieczne przy tabletkach insulan i innych, ktore biore. czego powinnam unikać stosując insulan, kwas alfaliponowy oraz MOJITO SLIM?


KOBIETA, 58 LAT ponad rok temu

Co ma wpływ na cukrzycę typu 2?

Ekspert - prof. dr hab. Waldemar Karnafel wyjaśnia, co wpływa na cukrzycę typu 2. Ten typ schorzenia nazywany jest również cukrzycą insulinozależną.

Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

Proponuję udać się do lekarza diabetologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. Co do procesu odchudzania proponuję udać się do dietetyka.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty