Podwyższony poziom neutrofili

Mam podwyższony poziom neutrofili, 64,7 % L:15 H:60. Chciałam się dowiedzieć od czego może być to podwyższone i czy jest to groźne ? dziekuje, pozdrawiam.
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie.
Jeśli podwyższenie poziomu neutrofili jest jedynym odchyleniem od normy nie ma powodów do niepokoju. Podwyższony poziom neutrofili zazwyczaj wiąże się z zakażeniem bakteryjnym.