Pojawianie się aft w wielu miejscach na ciele

Witam, Odwiedziłem kilkunastu specjalistów od mojego schorzenia, jednak rozkładają ręce na mój ogromny kłopot. Mianowicie od kilku lat bezustannie pojawiają mi się afty w niezliczonych ilościach. Sprawia mi to problem ze spożywaniem posiłków, z piciem napojów.afty potrafią mi nawet utworzyć się w gardle. Jaka może być przyczyna mojej choroby? Żadne leki przeznaczone na afty nie pomagają mi, wręcz pogarszają sytuacje. Zauważyłem że po każdym urazie się pojawiają. Co mogę zrobić, by się wyleczyć?

Po drugie moim zdaniem powinieneś udać się do Poradni Immunologicznej, zrobić kilka testów. Przydałaby się także konsultacja lekarza zakaźnika , laryngologa ...
Jeżeli mieszkasz w pobliżu zapraszam.